Nie wiesz, jak zakupić ubezpieczenie w Łodzi? Masz problem z wyborem odpowiedniej polisy? A może wszystkie oferty wydają Ci się za drogie? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki agentów ubezpieczeniowych z Łodzi i znajdź doradcę, który bezboleśnie przeprowadzi Cię przez cały proces zakupu i znajdzie najatrakcyjniejszą ofertę produktu.

Filtruj wyniki

Znaleziono 2 doradców dla: Lodz

Brak zdjęcia

Ubezpieczenia

Zapraszam do współpracy w zakresie ubezpieczeń na życie, posagowych i zdrowotnych. Specjalizuję się w doradztwie firmom z sektora MŚP. W swojej ofercie posiadam rozwiązania skierowane do Klientów potrzebujących najlepszej opieki medycznej na rynku oraz szukających kompleksowego zabezpieczenia swojeg...

Brak zdjęcia

Agnieszka Durczyńska

Ubezpieczenia - Inwestycje

Witam, współpracuję z firmą PRUDENTIAL. Czy masz może ochotę na niezobowiązujące spotkanie i rozmowę o ubezpieczeniach na życie i zdrowie, lub o odkładaniu pieniędzy na emeryturę? Może interesuje Cię program oszczędnościowo- ubezpieczeniowy dla Twojego dziecka? A może znasz kogoś kto byłby zainter...

Agenci ubezpieczeniowi z Łodzi czekają na Ciebie

Oferim to wyszukiwarka agentów ubezpieczeniowych z Łodzi. Każdy doradca, którego wizytówka znajduje się na naszym serwisie, czeka na kontakt od Ciebie. Naszą misją jest powiązać ze sobą osoby chcące nabyć produkt finansowy lub ubezpieczeniowy z agentami, którzy je oferują. Kontakt jest szybki i bezproblemowy. Wystarczy wysłać wiadomość i krótko opisać swoje oczekiwania. Jak znaleźć odpowiedniego agenta ubezpieczeniowego w Łodzi? Zapoznaj się z krótkimi wizytówkami i charakterystyką wykonywanej działalności. Dzięki temu poznasz doradcę, z którym będziesz współpracować. Dowiesz się, jakie ma doświadczenie i jakie produkty proponuje.

Zakup ubezpieczenia w Łodzi – jakie produkty mamy do dyspozycji?

Nasza oferta to oferta poszczególnych agentów ubezpieczeniowych z Łodzi. Oferim nie jest pośrednikiem w dokonywaniu transakcji. Nie jesteśmy stroną umowy, stąd i nie pobieramy żadnych opłat i prowizji. Produkty, które możesz znaleźć na Oferim to ubezpieczenia:

  • majątkowe,
  • na życie,
  • turystyczne,
  • komunikacyjne,
  • dla firm.
Zakup każdego ubezpieczenia w Łodzi jest prosty i szybki. Od wybranego przez siebie doradcy otrzymasz spersonifikowaną ofertę. Całą transakcję możesz dopiąć, nie wychodząc z domu, choć równie dobrze możesz zaproponować spotkanie osobiste celem dokładnego wyjaśnienia wszystkich zapisów polisy. Pamiętaj, że Oferim nie pośredniczy w zawieraniu umowy. Wszystko zależy więc od Ciebie.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Jesteśmy jedyną taką wyszukiwarką agentów ubezpieczeniowych z Łodzi, która nie gromadzi danych osobowych naszych użytkowników w sposób inny, niż wynika to z wymagań technicznych serwisu. Nikt z Oferim nie będzie do Ciebie dzwonił i proponował Ci zakupu ubezpieczenia. To także gwarancja, że dane osobowe wszystkich użytkowników z Łodzi są w pełni bezpieczne. Zależy nam na Twoim komforcie. Chcemy jak najbardziej uprościć proces nabywania produktów finansowych i ubezpieczeniowych. Szybkość, prostota i bezpieczeństwo – tymi trzema hasłami kierujemy się na co dzień.