Przedstawiamy Oferim – pierwszą taką wyszukiwarkę agentów ubezpieczeniowych we Wrocławiu, dzięki której całkowicie za darmo znajdziesz swojego doradcę. Nie jest konieczna rejestracja. Nie naliczamy żadnych opłat i prowizji. Zakup ubezpieczenie we Wrocławiu przez bezpośredni kontakt z wybranym doradcą.

Filtruj wyniki

Znaleziono 2 doradców dla: Wroclaw

Tymoteusz Szudrowicz

Tymoteusz Szudrowicz

Ubezpieczenia

Nazywam się Tymoteusz Szudrowicz i jestem Ekspertem ds. Kredytów w firmie Platinum Eye. Razem z zespołem tworzymy grupę specjalistów branży finansowej z kilkunastoletnim doświadczeniem i działamy na terenie całej Polski. Naszą specjalnością są Kredyty Gotówkowe, Firmowe i Hipoteczne. Za każdym razem...

Mieczysław Ficner

Ubezpieczenia

Od wielu lat prowadzę Agencję Ubezpieczeniową PZU SA. Od najpopularniejszych, jak ubezpieczenie samochodu, ubezpieczenie mieszkania lub domu, ubezpieczenia wypadkowe i turystyczne, po bardziej skomplikowane ubezpieczenia firm i działalności gospodarczej. Unikatowe ubezpieczenie na rynku autocasco w ...

Czym jest Oferim?

Oferim to innowacyjna wyszukiwarka agentów ubezpieczeniowych we Wrocławiu, dzięki której znajdziesz swojego doradcę bez rejestracji, podawania swoich danych osobowych czy płacenia jakichkolwiek kosztów. Naszą misją jest uproszczenie procesu zakupu ubezpieczeń we Wrocławiu i danie Ci możliwości swobodnego decydowania o nabywanym przez Ciebie produkcie. Nasz rynek ubezpieczeń nie jest tak rozwinięty, jak w pozostałych krajach Unii Europejskiej. Wierzymy, że ma to związek z czasochłonnym i kosztownym cyklem nabywania tego typu produktów. Nie bez znaczenia jest również nasz brak zaufania do doradców. Chcemy to zmienić! Dzięki Oferim szybko skontaktujesz się z wieloma agentami ubezpieczeniowymi we Wrocławiu, otrzymasz oferty polis i wynegocjujesz atrakcyjne warunki. Wszystko to bez wychodzenia z domu – jedynie za pośrednictwem naszej wyszukiwarki.

Jak znaleźć swojego agenta ubezpieczeniowego we Wrocławiu?

Wystarczy, że uzupełnisz filtr kryteriów i powiesz nam, zakup jakiego ubezpieczenia we Wrocławiu Cię interesuje. Nasza wyszukiwarka wskaże Ci agentów, którzy specjalizują się w danym produkcie. Wystarczy zapoznać się z ich wizytówkami i doświadczeniem zawodowym. Wolisz bardziej doświadczonego doradcę, czy może młodego? Skontaktuj się z nim poprzez nasz formularz na stronie. Umów się na rozmowę w dogodnym dla Ciebie terminie. Wszystkie rozmowy poprowadzisz samodzielnie. Możesz negocjować ofertę i zmieniać warunki bezpośrednio u danego agenta ubezpieczeniowego we Wrocławiu. Nawiąż współpracę z jednym doradcą lub z kilkoma – wszystko zależy od Ciebie.

Prosty zakup ubezpieczeń we Wrocławiu

Agenci ubezpieczeniowi we Wrocławiu mają bardzo bogatą ofertę produktów. Znajdziesz tu ubezpieczenia:

  • na życie,
  • komunikacyjne,
  • majątkowe,
  • dla firm,
  • turystyczne.
Nie ważne, którego produktu poszukujesz, Oferim nigdy nie pobiera prowizji ani nie nalicza żadnych opłat za zakupione przez Ciebie ubezpieczenie we Wrocławiu. Nie przechowujemy Twoich danych osobowych. Nie będziemy do Ciebie dzwonić ani wysyłać ofert. Współpraca z nami jest całkowicie bezpieczna. Nie trać więcej czasu i znajdź swojego agenta ubezpieczeniowego we Wrocławiu!